Інтернет-олімпіада з економіки в 2022/2023 навчальному році

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 20 жовтня 2022 року № 934 «Про проведення Всеукраїнських учнівських Інтернет-олімпіад у 2022/2023 навчальному році» Міністерством освіти і науки України спільно з Департаментом науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації на базі Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна проводиться Всеукраїнська учнівська Інтернет-олімпіада з економіки для учнів 9-11 класів.

15:34 31.10.2022

День захисників і захисниць України

На відзначення  Дня захисників і захисниць України, яке святкується 14 жовтня, у День Покрови Пресвятої Богородиці, класними керівниками, педагогами-організаторами, бібліотекарями  закладів загальної середньої освіти проведено ряд тематичних заходів у форматі онлайн: інформаційно-просвітницьких засідань за круглим столом, виховних годин, лекторіїв, загальношкільних лінійок, відеозвернень, відеопереглядів, патріотичних акцій, бібліотечних виставок, виставок малюнків, вікторин, патріотичних квестів,  флешмобів, майсер-класів,  козацького кола тощо - «Козацька Покрова – День мужності та відваги», «Зростаємо мужніми», «Ми пишаємось захисниками і захисницями», «Зростаємо мужніми», «Від козаків до кіборгів», «Степ і воля – козацька доля», «Я люблю Україну!», «У моєму серці живе Україна», «День Збройних Сил України»,  «Хай живе козацька слава, хай живе козацький дух!», «Наша слава не вмре, не поляже!», «Ми – нащадки козаків», «Український козак – загадковий лицар», «В єдності наша сила», «Вшановуємо героїв», «Ми – козацького роду», «Народу вірнії сини»,  «Козацькому роду нема переводу», «Обереги для українських воїнів».

11:49 14.10.2022

20-21 жовтня 2022 року відбудеться Всеукраїнська наукова-практична конференція «STEM-освіта: досвід, виклики, ідеї та рішення» (докладно в листі ІМЗО від 14.09.2022 № 22.1/10-1265). Участь у Конференції є безоплатною.

10:11 14.10.2022

Соцмережі та месенджери під час війни: про що треба знати дорослим

Згідно з дослідженням, що було проведено в Україні серед школярів 6-18 років в 2021 році, одними з найпопулярніших соцмереж та месенджерів серед дітей є TikTok, Instagram та Telegram. Третина опитаних проводить в інтернеті від 3 до 5 годин щодня, а з початком повномасштабного вторгнення росії в Україну, зміною місця проживання багатьох дітей, навчанням онлайн ця кількість часу лише зростає.

09:45 14.10.2022

Міністерство освіти і науки затвердило програми підвищення кваліфікації вчителів НУШ

Міністерством освіти і науки затверджені Типові програми підвищення кваліфікації вчителів (http://osvita.ua/legislation/Ser_osv/87557/) та керівників шкіл (http://osvita.ua/legislation/Ser_osv/87556/), які впроваджують новий Державний стандарт базової середньої освіти.

09:32 14.10.2022

Про онлайн захід до Всесвітнього дня психічного здоров"я

Із нагоди відзначення Всесвітнього дня психічного здоров’я Міністерством освіти і науки України заплановано захід «Зробимо психічне здоров’я та благополуччя для всіх глобальним пріоритетом», який відбудеться в онлайн форматі 12 жовтня з 13:00 до 16:00 год. Захід заплановано в рамках Національної програми охорони психічного здоров’я та психосоціальної підтримки, ініційованої Першою Леді України Оленою Зеленською.

17:24 11.10.2022