Семінар-практикум учителів хімії

Хімія, як предмет, є обов’язковою складовою системи загальної середньої освіти. Разом із іншими природничими науками вона покликана реалізувати мету загальної середньої освіти, зробити внесок у формування інтелекту, національної самосвідомості, загальної культури особистості, зорієнтованої на загальнолюдські моральні та матеріальні цінності.

09:19 22.12.2018

Засідання Ради регіонального розвитку

14 грудня, відбулося засідання Ради регіонального розвитку Срібнянського району, в роботі якого взяв участь  начальник управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації Микола Конопацький.

16:29 17.12.2018

Новорічний калейдоскоп

Феєрверком блискіток, запахомглиці, неймовірною дитячою фантазією вибухнули цьогоріч учнівські роботи закладів загальної середньої освіти на Всеукраїнську виставку-конкурс «Український сувенір» та обласну новорічно-різдвяну виставку«Новорічна композиція».

15:40 17.12.2018

Семінар-практикум вчителів іноземної мови

На базі Гриціївської ЗОШ І-ІІ ступенів відбувся семінар-практикум учителів іноземної мови з теми «Іншомовна освіта в новій українській школі». У ході роботи обговорювалися нагальні питання щодо особливостей навчання іноземної мови молодших школярів (Отрош Л.К., Якунько О.В. (Подільська, Дігтярівська ЗОШ)), використання ІКТ на уроках іноземної мови» (Кузьменко Л.П., Срібнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів), розвитку комунікативної компетенції на уроках іноземної мови шляхом використання ІКТ (Сергієнко Л.Л., Срібнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів).

10:17 17.12.2018

Змагання з шашок

14 грудня на базі Срібнянськоїзагальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів в рамках Спартакіади учнівської молоді 2018-2019 навчального року пройшли змагання з шашок.

09:48 17.12.2018

Міжрайонний волейбольний турнір "Кубок Тростянця"

07 грудня на базі Тростянецького закладу загальної середньої освіти Ічнянської районної ради відбувся міжрайонний волейбольний турнір серед школярів «Кубок Тростянця», присвячений Дню Збройних сил України.

09:04 12.12.2018

Всеукраїнський спортивно-масовий захід "Cool Games"

З 01 по 04 грудня 2018 року стартував інноваційний мегапроект «Cool Games» – всеукраїнський спортивно-масовий захід для учнів і учениць 9–17 років. Цей захід пройшов у Міжнародному дитячому центрі «Артек» у Пущі-Водиці. У ньому взяли участь 550 дівчат і хлопців з 24 регіонів України та міста Києва, вони змагалися в естафетах та рухливих командних іграх.

08:50 12.12.2018

Фінальний етап І зонального туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019»

27 та 29 листопада на базі Дігтярівського та Срібнянського закладів загальної середньої освіти пройшов фінальний етап  І зонального туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019». У фіналі номінації «Географія» участь  взяли 3 учасники, з них 1 – представник Талалаївської об’єднаної територіальної громади та 2 конкурсанти  із закладів загальної середньої освіти     Срібнянської ОТГ. У номінації «Основи здоров’я» змагалися 3 номінанти із Гурбинського, Дігтярівського та Срібнянського ЗЗСО.

15:07 04.12.2018