Круглий стіл із протидії булінгу

08 лютого в районній державній адміністрації відбувся круглий стіл на тему «Жорстокість та насильство сeрeд дітей» у рамках правопросвітницькоі кампаніі «Стоп булінг!».

11:07 08.02.2019

Семінар-практикум учителів фізики

06 лютого 2019 року в рамках роботи методичного об'єднання вчителів фізики закладів загальної середньої освіти Срібнянської селищної ради, на базі Карпилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум з проблеми «Підготовка конкурентоспроможної особистості шляхом використання інформаційно-комунікативних технологій».

15:38 06.02.2019

Засідання школи кращих педагогічних практик

31 січня 2019 року на базі Сокиринської ЗОШ І-ІІІ ст. відбулося засідання Школи передового педагогічного досвіду вчителя математики вищої кваліфікаційної категорії з педагогічним званням «старший учитель» Ососок Віри Миколаївни з проблеми «Творчий підхід до викладання математики – важливий шлях формування творчої особистості». В ході роботи Школи кращих педагогічних практик Віра Миколаївна познайомила вчителів математики закладів загальної середньої освіти з власно створеним Блогом, поділилася досвідом роботи з мультимедійною презентацією в програмі Prezi, розкрила деякі секрети усного рахунку.

16:09 31.01.2019

Турнір з настільного тенісу імені О.Таценка

25 січня 2019 року відбувся щорічний турнір із настільного тенісу серед учнівських команд закладів загальної середньої освіти  пам’яті нашого  земляка, жителя села Карпилівка Олександра Таценка, який загинув в зоні АТО  захищаючи незалежність України.

14:27 28.01.2019

Нарада керівників закладів освіти

18 січня відділом освіти, сім’ї, молоді та спорту Срібнянської селищної ради проведено нараду керівників закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти громади та району.

14:19 22.01.2019

І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

21 січня двері Срібнянської школи гостинно відчинилися для талановитої молоді Срібнянщини, яка займається дослідницькою роботою. 5 учнів із Гурбинського, Дігтярівського, Карпилівського та Сокиринського ЗЗСО взяли участь у І етапі Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Цей конкурс – є одним з провідних заходів серед обдарованої учнівської молоді.

17:50 21.01.2019

Про сертифікацію педагогічних працівників

27 грудня 2018 року, відбулось засідання Кабінету Міністрів України під головуванням Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана. На ньому затверджена Постанова Кабінету Міністрів України від 27.12.2018 року «Про затвердження Положення про сертифікацію педагогічних працівників».

10:32 11.01.2019

Підведені підсумки Тижня педагогічної майстерності вчителів біології

Відповідно до річного плану роботи методичного кабінету відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Срібнянської селищної ради в закладах загальної середньої освіти Срібнянської селищної ради з 10 по 14 грудня 2018 року  проходив Тиждень педагогічної майстерності вчителів біології.

11:01 08.01.2019

Змагання з шахів

21 грудня на базі Срібнянського закладу загальної середньої освіти в рамках Спартакіади учнівської молоді відбулися змагання з шахів.

10:02 22.12.2018

Семінар-практикум учителів інформатики

Оновлення освіти – справа досить складна. Удосконалення освітнього процесу пов’язане,  в перше чергу, із завданням щодо модернізації методичної роботи, її удосконаленням на інноваційній основі. Реалізація цього завдання полягає у залученні педагогів до творчої діяльності та дослідно-експериментальної роботи і формуванні в них, сучасних педагогів ХХІ століття, нових підходів до організації науково-методичної роботи, нового розуміння педагогічної творчості. Методична робота вчителів озброює їх необхідними знаннями, уміннями, сприяє піднесенню  наукового рівня та професійної майстерності.

09:37 22.12.2018