День спротиву

На відзначення Дня спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя в закладах загальної середньої освіти громади класними керівниками, учителями історії, педагогами-організаторами, шкільними бібліотекарями проведені тематичні виховні години, уроки державності, інформдайджести, «круглі столи», тематичні бесіди, виставки довідкової літератури в шкільних бібліотеках і бібліотечних кімнатах, перегляди документальних хронік, покази повнометражних фільмів, конкурси патріотичного малюнка: «Спротив триває», «Мій Крим», «Крим – це Україна», «Крим учора і сьогодні», «День початку кримського спротиву», «Окупація Криму. День спротиву»,  «Без Криму немає вільної і незалежної України», «Що для мене є Крим?», «Крим сьогодні», «Окупація Криму», «Крим – це сіль України», «Ціна анексії – життя», «День спротиву», «Крим… Як це було», «Чужа молитва», Депортація 44-46», «Додому»,»Крим. Нескорені», «Україна єдина», «Окупація Криму. Рух опору».

09:35 26.02.2024

Переможці виставки-конкурсу «Український сувенір»

За підсумками ІІІ етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» серед більше 200 робіт здобувачів освіти області переможцями визнано ляльку-мотанку Ані СЛІПКО, учениці Срібнянського ліцею (керівник Антоніна АРТЕМЕНКО); картину, виконану в техніці випалювання, «Рідні краєвиди» Євгенія ВЕЛІГОЦЬКОГО, учня Подільської ЗОШ І-ІІ ступенів (керівник Василь МОТРЕНКО); декоративне панно «Рідна хата моя» Злати МАЖУГИ, учениці Дігтярівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник Лідія РЕДЬКА); новорічний подарунок «Символ року» Максима СОЛОВ'Я, учня Калюжинської ЗОШ І-ІІ ступенів (керівник Марина СОЛОВЕЙ).

16:54 23.02.2024

День пам'яті та жалоби

Днем жалоби та пам'яті назавжди стала чорна дата 23 лютого 1943 року  для  жителів Срібнянщини. Щорічно схиляємо голови  під час  хвилини мовчання за живцем спаленими  у Срібнянській школі односельцями.

16:47 23.02.2024

Календар проведення НМТ - 2024

Наказом Міністерства освіти і науки України затверджено календарний план організації та проведення у 2024 році національного мультипредметного тесту (НМТ).

17:11 22.02.2024

«Парад квітів біля школи»

Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді впродовж 2023 року було проведено Всеукраїнський конкурс зовнішнього озеленення закладів освіти «Парад квітів біля школи».

09:23 22.02.2024

День рідної мови

21 лютого ми відзначаємо Міжнародний день рідної мови. Це свято не лише нагадує про культурне розмаїття і багатомовність світу, а й про право кожного розмовляти рідною мовою у своїй країні.

12:48 21.02.2024

Підсумки огляду-конкурсу навчальних кабінетів

Відповідно до планів роботи відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Срібнянської селищної ради, методичного кабінету, на виконання наказу відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Срібнянської селищної ради від  04 січня 2024 року № 12 «Про проведення огляду-конкурсу навчальних кабінетів закладів загальної середньої освіти в online форматі» у термін з 15 січня до 09 лютого 2024 року було проведено ІІ тур огляду-конкурсу навчальних кабінетів закладів загальної середньої освіти.

11:11 21.02.2024