«210 слів про Шевченка»

Тарас Шевченко невичерпний і нескінченний. У ньому наша історія і наше сьогодення. Його полум'яне слово боролося за правду під час усіх українських революцій і звучить сьогодні, як заклик до боротьби за нашу Свободу, нашу Перемогу.

10:09 07.03.2024

Вітаємо учасника фінального етапу конкурсу

Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки України був оголошений Всеукраїнський чемпіонат з інформаційних технологій «Екософт» та національний етап Міжнародного конкурсу комп’ютерних проектів «INFOMATRIX».

10:51 06.03.2024

Всеукраїнський флешмоб

З березня по травень 2024 року відбудеться Всеукраїнський флешмоб учасників Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») «Мотивуй, надихай та дій».

14:43 05.03.2024

День спротиву

На відзначення Дня спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя в закладах загальної середньої освіти громади класними керівниками, учителями історії, педагогами-організаторами, шкільними бібліотекарями проведені тематичні виховні години, уроки державності, інформдайджести, «круглі столи», тематичні бесіди, виставки довідкової літератури в шкільних бібліотеках і бібліотечних кімнатах, перегляди документальних хронік, покази повнометражних фільмів, конкурси патріотичного малюнка: «Спротив триває», «Мій Крим», «Крим – це Україна», «Крим учора і сьогодні», «День початку кримського спротиву», «Окупація Криму. День спротиву»,  «Без Криму немає вільної і незалежної України», «Що для мене є Крим?», «Крим сьогодні», «Окупація Криму», «Крим – це сіль України», «Ціна анексії – життя», «День спротиву», «Крим… Як це було», «Чужа молитва», Депортація 44-46», «Додому»,»Крим. Нескорені», «Україна єдина», «Окупація Криму. Рух опору».

09:35 26.02.2024

Переможці виставки-конкурсу «Український сувенір»

За підсумками ІІІ етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» серед більше 200 робіт здобувачів освіти області переможцями визнано ляльку-мотанку Ані СЛІПКО, учениці Срібнянського ліцею (керівник Антоніна АРТЕМЕНКО); картину, виконану в техніці випалювання, «Рідні краєвиди» Євгенія ВЕЛІГОЦЬКОГО, учня Подільської ЗОШ І-ІІ ступенів (керівник Василь МОТРЕНКО); декоративне панно «Рідна хата моя» Злати МАЖУГИ, учениці Дігтярівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник Лідія РЕДЬКА); новорічний подарунок «Символ року» Максима СОЛОВ'Я, учня Калюжинської ЗОШ І-ІІ ступенів (керівник Марина СОЛОВЕЙ).

16:54 23.02.2024

День пам'яті та жалоби

Днем жалоби та пам'яті назавжди стала чорна дата 23 лютого 1943 року  для  жителів Срібнянщини. Щорічно схиляємо голови  під час  хвилини мовчання за живцем спаленими  у Срібнянській школі односельцями.

16:47 23.02.2024

Календар проведення НМТ - 2024

Наказом Міністерства освіти і науки України затверджено календарний план організації та проведення у 2024 році національного мультипредметного тесту (НМТ).

17:11 22.02.2024

«Парад квітів біля школи»

Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді впродовж 2023 року було проведено Всеукраїнський конкурс зовнішнього озеленення закладів освіти «Парад квітів біля школи».

09:23 22.02.2024