У переддень Дня Вишиванки

У переддень Дня Вишиванки в Савинському закладі дошкільної освіти "Сонечко" проведено цікаве і змістовне інтегроване заняття "Вишивана моя Україна".

08:39 20.05.2021

Любімо своє рідне – своєрідне!

У культурі кожного народу є речі, які яскраво відображають його національну сутність. В Україні одним із таких символів є вишиванка – своєрідний унікальний код українського етносу зі своїми оберегами та знаками.

08:12 20.05.2021

До Міжнародного дня сім"ї

До Міжнародного Дня сім’ї в Срібнянському ЗДО «Сонечко» вихователі спланували для дітей цікаву та змістовну діяльність. Вихованці разом з вихователями за  допомогою мнемотаблиці вивчили напам’ять вірш В.Гринько «Сім’я», також ознайомилися з прислів’ями про сім’ю, відгадували загадки, успішно виконали завдання дидактичних ігор «Кому що потрібно», «Виклади членів сім’ї  по віку: від найстаршого до наймолодшого» та виготовили чудові подаруночки-листівки з тюльпанами для мам.

11:55 18.05.2021

День Європи

10 травня стартувала інформаційна кампанія з нагоди Дня Європи, який в Україні традиційно відзначається в третю суботу травня (цьогоріч -15).

09:21 14.05.2021

Розпочався загальноукраїнський фоторепортаж найкращий «Сад України»

З метою вшанування подвигу учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС до 35-х роковин Чорнобильської катастрофи, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України проводить з 26 квітня по 1 червня 2021 року загальноукраїнський фоторепортаж найкращий «Сад України».

15:46 13.05.2021

Вітаємо юних фотоаматорів!

Вітаємо учениць Гурбинського закладу загальної середньої  освіти Соловей  Руслану та Богдану – дипломантів Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя країно – Україно!» !

08:45 12.05.2021

Минають роки, відлітають у вічність…

Чимало років минуло з тієї тривожної ночі, коли замовкли останні постріли гармат, прийшов мир, за який заплачено ціною життя мільйонів людей. Та пам'ять про них живе і понині, тому педагоги закладів дошкільної освіти Срібнянської селищної ради щороку проводять цикл освітніх заходів, виховуючи в дошкільнят основи патріотичних почуттів та громадянської свідомості.

14:31 07.05.2021