A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Срібнянської селищної ради
Офіційний веб-сайт

Новини

Марафон з української мови

Відповідно до Листа Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки  України від 21 вересня 2021 року № 22.1/10-2164, з метою розвитку  в учнівської та студентської молоді стійкої мотивації й свідомого прагнення до вивчення української мови буде проведено ІІ Всеукраїнський відкритий марафон з української мови (далі – Марафон).

10:52 29.09.2021

Швидше, вище, сильніше - разом!

Педагогічні працівники та здобувачі освіти Дігтярівської загальносвітньої школи  долучилися до проведення Всеукраїнського Олімпійського тижня.   Упродовж тижня діти змагалися у спритності та витривалості, отримали можливість більше дізнатися про історію Олімпійського руху, його ідеї та принципи.  В рамках Олімпійського тижня вчителями фізичної культури були проведені Олімпійські уроки на тему «Олімпійські чемпіони України». До проведення олімпійського тижня долучилися і класні керівники. У класних колективах 1-11-их класів були проведені виховні години: «Здоровим бути – зі спортом дружити» (3 клас); «Спорт – сила, краса, здоров’я» ( 4 клас); «Історія Олімпійських ігор» (5-8 класи); «Досягнення українських спортсменів» (9-11 класи).  Окрім того в навчальному закладі пройшли тематичні заходи: тематична виставка «Світ спорту», віртуальний екскурс «Олімпійський рух: історія та сьогодення», спортивний квест «У країні Олімпії», веселі старти «Швидше, вище, сильніше!», вікторина «Знавці історії олімпійського руху», випуск спортивної стіннівки «Вчимося бути чемпіонами» тощо.  Олімпійський тиждень був насичений, цікавий та змістовний, а школярі поверталися додому з гарним настроєм та масою позитивних емоцій. 

10:57 28.09.2021

Всеукраїнський день дошкілля в ЗДО

Всеукраїнський день дошкілля – це свято дитинства й визнання його, як щасливої пори. Недарма кажуть, що дитинство – це ранок життя, а ранок має бути щасливим.

12:47 27.09.2021

Проведення Олімпійського уроку та Олімпійського тижня

З 11 вересня по 30 жовтня 2021 року  Національний олімпійський комітет України спільно з Міністерством молоді та спорту України та Міністерством освіти і науки України сімнадцятий рік поспіль проводить Всеукраїнський Олімпійський урок та Всеукраїнський Олімпійський тиждень.              Цьогоріч ці заходи проходять в рамках Європейського тижня спорту під егідою Європейської комісії  та під девізом «#BeActive». Навчальні заклади громади  широко долучилися до проведення Олімпійського тижня. Учителями фізичної культури, класними керівниками проведено ряд тематичних заходів, спрямованих на популяризацію фізичної культури і спорту, здорового способу життя, розвитку Олімпійського руху в Україні: олімпійські уроки, естафети, міні-турніри, шкільні спартакіади, змагання з олімпійських видів спорту, конкурси, пов’язані з пропагандою олімпійського руху, вікторини, диспути, усні журнали. В ході проведення заходів учасники дізналися пізнавальну інформацію про олімпійську славу України, історію розвитку Олімпійських ігор, досягнення наших спортсменів, важливість ведення здорового способу життя та необхідність займатися фізичною культурою і спортом, а найголовніше - отримали позитивний заряд енергії та гарний настрій.

11:48 27.09.2021

Виставка дитячих робіт "Дари осені"

Нині осінь нас чарує, Неповторна, чарівна, Різні барви нам дарує І дивує нас вона. Виглядає так казково Восени і парк, і гай, Розмаїттям кольоровим  Прикрашає осінь край!

10:20 27.09.2021

Зі святом

   Вже стало традицією відзначати Всеукраїнський  День дошкілля, вшановувати працю всіх працівників закладів дошкільної освіти.    Бути вихователем – високе покликання і велика честь, справа важлива і унікальна. Вона несе в собі добро, справедливість, красу, вимагає глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи і до маленьких громадян країни.     Щиро вітаємо усіх працівників дошкілля із професійним святом! У цей день висловлюємо Вам щиру вдячність за вашу працю, за терпіння до усіх малих бешкетників, мудрість, креативні знахідки та творчість.     Бажаємо Вам затишку й тепла, радості й позитиву, достатку Вашим родинам і доброго здоров’я і миру нам усім!

14:43 23.09.2021

Міжнародний День Миру

Міжнародний День Миру  був заснований у 1981 році. Вперше був проведений у вересні 1982 року. 7 вересня 2001 року ГА ООН запропонувала розширити його значення, закликавши ворогуючі сторони в усьому світі оголосити щорічний Всесвітній день припинення вогню і відмови від насилля. Починаючи з 2002 року, Міжнародний день миру щорічно відзначається 21 вересня.

08:51 21.09.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора