Вітаємо переможців конкурсу "Юний дослідник"

На виконання наказу Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації від 26 січня 2022 року № 20 «Про проведення обласного конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства "Юний дослідник"» комунальним закладом «Чернігівська обласна станція юних натуралістів» упродовж лютого 2022 року проведено обласний конкурс дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник».

09:55 28.05.2022

Щоденні безкоштовні вебінари по складанню НМТ

Цьогорічна вступна кампанія має цілий ряд новацій. Щоб потенційний учасник НМТ мав змогу ознайомитися з процедурою складання тестування, складниками мультипредметного тесту, правилами оформлення мотиваційного листа до вищого навчального закладу тощо,    «Освіторія» та ЮНІСЕФ запускають на платформі iLearn щоденні безкоштовні вебінари.

09:26 19.05.2022

Про участь у програмі «Ukraine is the capital of great people»

Відповідно до листа громадської організації «Глобал Офіс» (від 12 травня 2022 року №05/2021-25) вчителів та учнів закладів загальної середньої освіти Чернігівської області запрошено взяти участь у другій частині програми «Ukraine is the capital of great people», а саме – у двотижневому онлайн-обміні для школярів з усієї України.

15:17 18.05.2022

Календарний план проведення національного мультипредметного тесту

Міністерство освіти і науки України затвердило календарний план проведення національного мультипредметного тесту  для вступу на бакалаврський (магістерський для медиків) ступінь закладів вищої освіти у 2022 році.

12:29 17.05.2022

Про здійснення превентивних заходів серед дітей та молоді в умовах воєнного стану в Україні

Напередодні літніх канікул в умовах воєнного стану в Україні Міністерство освіти і науки України зосереджує увагу на тому, що одним із важливих пріоритетів в діяльності закладів освіти є профілактика шкідливих звичок та протиправної поведінки дітей та молоді.

17:04 13.05.2022