Показовий урок із англійської мови

У рамках атестації педагогічних працівників 2021/2022 навчального року показовий урок  у 4-Б класі Срібнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів провела вчителька англійської мови Кузьменко Людмила Павлівна.   Легко і невимушено четвертокласники говорили про зиму, вивчали правильні та неправильні дієслова – формували розвиток лексичних та граматичних навичок і вмінь іншомовної мовленнєвої діяльності. У ході заняття вирішувалися багатопланові завдання, використовувалися різні організаційні форми роботи: групові, парні, індивідуальні. Позитивізм створив атмосферу захоплення й зацікавленості - урок пролетів швидко та залишив по собі нові знання, уміння й навички.

16:22 14.02.2022

Підведені підсумки обласного туру Всеукраїнського конкурсу педагогічної майстерності «Учитель року - 2022»

Сьогоднішній світ швидко змінюється. Щодня, щогодини люди відкривають нові явища, процеси, закономірності, що веде до невпинного розвитку та впровадження нових технологій. Сучасні діти не можуть уявити себе без ґаджетів, легко знаходять інформацію в мережі Інтернет, користуються цифровими ресурсами нового покоління.

12:50 14.02.2022

Про соціальні відеоролики до Дня Героїв Небесної Сотні

До Дня Героїв Небесної Сотні, який  Указом Президента України № 69 від 11 лютого 2015 року щорічно відзначається 20 лютого, Міністерством культури та туризму України виготовлені соціальні відеоролики під назвою «Відзначення Дня Героїв Небесної Сотні».

15:40 10.02.2022

Стартує Європейська фенологічна кампанія 2022 у рамках програми GLOBE

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді оголошує початок Європейської фенологічної кампанії в рамках програми GLOBE (Global Learning and Observations to Benefit the Environment), яка стартує 18 лютого 2022 року.

08:42 10.02.2022

Шановні педагоги, батьки, учні!

Пандемія Covid-19 триває вже третій рік, що суттєво вплинуло на освітній процес в Україні. На сьогоднішній день у закладах освіти громади склалася непроста ситуація із захворюванням на ГРВІ,  грип та СOVID-19.

14:31 09.02.2022

8 лютого 2022 року оголошений Всеукраїнський онлайн-флешмоб освітян до Дня безпечного Інтернету

У рамках співпраці Google Україна та Міністерства освіти і науки України, педагогічні працівники закладів освіти запрошуються взяти участь у Всеукраїнському онлайн-флешмобі до Дня безпечного Інтернету.

10:43 02.02.2022