A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Срібнянської селищної ради
Офіційний веб-сайт

Новини

Проведено пробне ЗНО

На пункті  пробного зовнішнього незалежного оцінювання  Срібнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Срібнянської селищної ради 16 та 23 березня 2019 року проведено пробне ЗНО.         16 березня пробне тестування  з української мови та літератури склали 23 учасники, 23 березня - 30 здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти складали  пробне тестування з математики, історії України, біології, хімії, географії, фізики та  англійської мови. Всі учасники з’явились на пункт тестування вчасно. Порушень процедури проведення ПЗНО не було зафіксовано.  Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Срібнянської селищної ради висловлює вдячність персоналу пункту пробного зовнішнього незалежного оцінювання за відповідальну та професійну роботу.

16:27 25.03.2019

«Театральна весна – 2019»

22 березня театральні колективи Гурбинського, Дігтярівського, Карпилівського, Подільського, Срібнянського закладів загальної середньої освіти  долучилися до обласного театрального фестивалю на соціальну тематику «те-Арт-соціо», взяли участь у І етапі. 

08:45 25.03.2019

Семінар-практикум вчителів фізичної культури та предмета "Захист Вітчизни"

  21 березня на базі Срібнянської загальноосвітньої школи пройшов семінар-практикум вчителів фізичної культури та предмету «Захист Вітчизни».   Учасники семінару були присутніми на уроках, які проводили педагоги навчального закладу Сердюк Марія Сергіївна та Гуменний Анатолій Володимирович. Уроки були проведені на високому фаховому та методичному  рівні.   Також в ході семінару обговорювалась проблема проведення ІІ етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).    Наостанок відбувся дружній волейбольний турнір між командами досвідчених та молодих педагогів.

16:25 21.03.2019

Засідання методичної ради

   19 березня 2019 року відбулося засідання методичної ради методичного кабінету відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Срібнянської селищної ради.     В ході засідання було обговорено актуальні питання організації освітнього процесу в навчальних закладах та методичної роботи з педагогічними кадрами. Члени методичної ради заслухали звіти методичних об’єднань вчителів основ здоров’я та практичних психологів і соціальних педагогів.   Методичною радою було схвалено та затверджено методичні посібники, розроблені працівниками методичного кабінету на допомогу вчителям закладів освіти: «Нова українська школа. Проблеми та перспективи», «Теоретико-методичні засади проведення екоквесту» та «Особливості сучасного уроку основ здоров’я».      На засідання була запрошена Ювженко І.М., заступник директора з виховної роботи, вчитель зарубіжної літератури Карпилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, яка презентувала до уваги присутніх власне педагогічне портфоліо.

15:55 21.03.2019

Тиждень педмайстерності вчителів української мови та літератури

Швидкоплинність часу вимагає нових форм і методів співпраці з учнями як у процесі уроку, так і в позакласній роботі. Засобами мистецтва слова виховується любов до України, повага до її мови, історії, звичаїв, традицій. 

12:42 19.03.2019

Спортивно-масовий захід під девізом "Хто ти майбутній олімпієць?"

   14 березня на базі Срібнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів за підтримки обласного центру фізичного здоров’я «Спорт для всіх» та Чернігівського відділення НОК України пройшов обласний спортивно-масовий захід під девізом «Хто ти майбутній олімпієць?».     Участь у спортивному святі взяли команди із 9 закладів загальної середньої освіти: Дігтярівської, Карпилівської, Сокиринської,  Срібнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Васьківської, Горобіївської, Гриціївської, Калюжинської, Подільської ЗОШ І-ІІ ступенів.     Програма заходу складалася з лекції з історії олімпійського руху та спортивних естафет.     Перемогу у змаганнях здобула команда Гриціївської ЗОШ, друге місце посіла команда Дігтярівської школи, бронзові нагороди виборола  команда з Подолу.    Нагороди від організаторів заходу всім учасникам, медалі та призи переможцям вручили Ігор Ліфар, директор ОЦ ФЗН «Спорт для всіх» та Віталій Никоненко, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Срібнянської селищної ради.

18:13 14.03.2019

Семінар-практикум учителів біології

Візит 13 березня 2019 року до Калюжинської ЗОШ І-ІІ ступенів (директор Ромазан В.М.) розпочався словами вчителя біології: «Послухайте прогноз погоди на найближчі 45 хвилин. У Калюжинській школі спокійна, сонячна погода, грозових хмар у кабінеті біології та зливових дощів  на обличчях восьмикласників не передбачається…».

15:49 13.03.2019

Шановні колеги-освітянки!

Прийміть сердечні вітання і найкращі побажання з нагоди прекрасного свята Весни – 8 Березня!

12:52 07.03.2019

З Міжнародним жіночим днем!

Вітаю Вас із найпрекраснішим днем весни, святом відродження природи, краси і ніжності – Міжнародним жіночим днем!

12:40 07.03.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора