Всеукраїнський позакласний захід «Урок толерантності»

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» рекомендує провести до 28 лютого 2022 року Всеукраїнський позакласний захід «Урок толерантності» для учнів 5-7 класів та 8-11 класів закладів загальної середньої освіти, розроблений Міжнародним благодійним фондом Parimatch Foundation.

08:28 10.12.2021

Всесвітній день української хустки в Сокиринському та Подільському садочках

7 грудня традиційно відзначався Всесвітній день української хустки. До святкування цього дня долучилися педагогічні працівники та вихованці Сокиринського закладу дошкільної освіти «Метелик» та Подільського закладу дошкільної освіти «Віночок».

16:00 08.12.2021

«Моя листівка захиснику»

З нагоди відзначення Дня Збройних сил України, який щороку відзначається 6 грудня, у Дігтярівському закладі дошкільної освіти «Сонечко» вихователями закладу проведене тематичне заняття, на якому діти виготовили вітальну листівку «Моя листівка захиснику».

15:41 06.12.2021