Семінар-практикум учителів фізичної культури

22 жовтня на базі Калюжинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів пройшов семінар учителів фізичної культури з проблеми «Розвиток предметної компетентності вчителів фізичної культури в контексті Нової української школи».

14:16 22.10.2021

«Довідник безбар’єрності»

Інформуємо, що в Міжнародний день загального доступу до інформації Першою леді України Оленою Зеленською презентовано електронну версію «Довідника безбар’єрності». Посібник покликаний зафіксувати нові норми безбар’єрної мови та стати гідом з коректного спілкування.

11:53 22.10.2021

Панорама творчості «Його Величність Урок»

Відповідно до плану роботи Дігтярівської ЗОШ І-ІІІ ступенів на 2021/2022 навчальний рік проходить панорама творчості педагогів «Його Величність Урок», учасниками якої є учителі-предметники, номінації яких визначені Положенням всеукраїнського конкуру «Учитель року -2022» - інформатики, музичного мистецтва, основ правознавства, біології.

11:36 22.10.2021

ВСЕОСВІТА ОСІНЬ -2021

Інтернет-платформа «Всеосвіта» відкрила осінній сезон наймасовіших всеукраїнських дистанційних олімпіад 2021 року.

08:54 22.10.2021

Засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту

19 жовтня 2021 року відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Срібнянської селищної ради на якому розглянуті питання щодо допуску до атестації педагогічних та керівних кадрів закладів освіти у 2022 році: затверджені списки, розглянуті заяви, обговорені індивідуальні плани атестації керівних кадрів, які атестуватимуться в 2021/2022 навчальному році на відповідність займаній посаді.

16:27 19.10.2021

Всеукраїнський інтернет-конкурс «Мандрівникам належить світ»

У вересні всі любителі подорожей і шукачі пригод відзначали Всесвітній день туризму. Це свято кожного, хто прагне до нових знань, розширення світогляду та отримання незабутніх вражень. І його святкуванню ніщо не завадить! Тим паче, що в 2021 році здійснити мандрівку в будь-яку точку світу цілком реально: чи то фізично, чи то віртуально.

11:41 19.10.2021

День захисників і захисниць України

На відзначення  Дня захисників і захисниць України, яке святкується 14 жовтня, у День Покрови Пресвятої Богородиці, класними керівниками, педагогами-організаторами, бібліотекарями  закладів загальної середньої освіти проведено ряд тематичних заходів: інформаційно-просвітницьких, засідань за круглим столом, виховних годин, лекторіїв, загальношкільних лінійок, свят, відеозвернень, зустрічей із учасниками АТО та ООС,  бібліотечних виставок, виставок малюнків,  козацьких змагань тощо.

16:01 13.10.2021

День захисника України в Срібнянській школі

День захисника України – свято, що відзначається 14 жовтня у день Святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас із Днем Українського козацтва. Це свято пам’яті про наших гордих предків, які вогнем і мечем виборювали право на незалежність рідної держави, свято вшанування козацької  доблесті, свято вдячності всім, хто захищав і захищає нашу рідну землю.

14:36 13.10.2021