День Гідності та Свободи

Україна - це територія гідності і свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції - наш Майдан 2004-го року, який був Святом Свободи, і Революція 2013-го року, Революція Гідності. Це був дуже важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи.

14:28 19.11.2021

21 листопада - День Гідності та Свободи

Із нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи в Дігтярівській ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшли різнопланові заходи. Учні 10 класу писали твір-роздум «Честь і гідність крізь призму сьогодення». Із школярами були проведені Уроки гідності на тему «Свобода, воля і честь понад усе!», громадська акція «Вогники Свободи», урочистості біля стели «Небесна сотня».

14:22 19.11.2021

Щодо відзначення Європейського дня захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства

18 листопада відзначається Європейський день захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства. Також щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», метою якої є привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім"ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

10:43 18.11.2021

Стартує Акція "16 днів проти насильства"

З метою привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім'ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок з 25 листопада по 10 грудня 2021 року проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».

08:18 18.11.2021

День толерантності

На сучасному етапі розвитку суспільства виникла необхідність формування культури толерантності у підростаючого покоління починаючи вже з дошкільного віку.

15:36 17.11.2021

«Онлайн- життя», або безпека в інтернеті (поради вчителю «Як формувати в дітей навички цифрової грамотності»)

Сучасні підлітки — це покоління інтернету. Наскільки ми, сучасні вчителі, готові до змін, щоб бути на рівні з дітьми? Чи знаємо, як допомогти учням опановувати цифровий простір?

14:45 17.11.2021

Корисні поради "Як набути цифрові навички"

Перечитайте, проаналізуйте і дайте відповідь на такі питання:  1.    Чи вмієте Ви створювати: текстові документи; таблиці; малюнки; діаграми; презентації? 2.    Чи використовуєте: Інтернет-технології; локальні мережі; бази даних? 3.    Чи вмієте розробляти власні електронні продукти?

14:13 17.11.2021

Запрошуємо до участі у Всеукраїнському заочному конкурсі робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!»

Національний еколого-натуралістичний  центр учнівської молоді   оголосив  Всеукраїнський заочний конкурс  робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!».

10:40 17.11.2021