Новорічна диво-казка своїми руками

Блискітками, запахом глиці, неймовірною дитячою фантазією вибухнули  цьогоріч  різнобарвною новорічною хлопавкою роботи учнів закладів загальної середньої освіти та вихованців Будинку дитячої та юнацької творчості на Всеукраїнську виставку-конкурс «Український сувенір» та обласну новорічно-різдвяну виставку  «Новорічна композиція».

08:28 16.12.2021

Підсумки Міжнародної акції «16 днів проти насильства»

Щорічно в Україні, з 25 листопада до 10 грудня включно, проводиться Міжнародна кампанія «16 днів проти насильства», яку ініціював Перший всесвітній інститут жіночого лідерства у 1991 році. Дати початку та завершення Кампанії вибрані не випадково. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.

15:14 14.12.2021

Презентовано вебсайт протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей (сайт 1547)

У лексиконі сучасного українського суспільства все частіше вживаються терміни «трафікінг» або ж «торгівля людьми», домашнє насильство, насильство за ознакою статі, насильство стосовно дітей.

11:43 13.12.2021

Про Всеукраїнський конкурс з інформаційних технологій для дітей та молоді «iTalent» (VIІІ сезон)

Відповідно до Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2021 рік (наказ МОН України від 24.11.2020 №1452) в період з 12 грудня 2021року по 29 травня 2022 року відбудеться Всеукраїнський конкурс з інформаційних технологій для дітей та молоді «iTalent» (VIІІ сезон).

09:01 13.12.2021

Акція «Мій подарунок – твій подарунок»

Напередодні Дня Святого Миколая та новорічно-різдвяних свят відділення №1 Прилуцького районного відділу поліції ГУНП в Чернігівській області оголосило акцію серед закладів загальної середньої освіти громади «Мій подарунок – твій подарунок». Мета – допомогти дітям Срібнянщини, які проживають у складних життєвих обставинах, дітям-сиротам та дітям, позбавлених батьківського піклування повірити у справжнє передноворічне диво.

12:03 10.12.2021

Всеукраїнський позакласний захід «Урок толерантності»

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» рекомендує провести до 28 лютого 2022 року Всеукраїнський позакласний захід «Урок толерантності» для учнів 5-7 класів та 8-11 класів закладів загальної середньої освіти, розроблений Міжнародним благодійним фондом Parimatch Foundation.

08:28 10.12.2021