A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Срібнянської селищної ради
Офіційний веб-сайт

Новини

Олімпійський урок та Олімпійський тиждень

      Напередодні Дня фізичної культури та спорту з 09 по 14 вересня  у закладах загальної середньої освіти проведено Олімпійський урок та Олімпійський тиждень.        Метою заходів, що проходили в рамках Олімпійського тижня,  є  формування у здобувачів освіти навичок і культури здорового способу життя, виховання ідей і принципів олімпізму, залучення їх до активних занять фізичною культурою і спортом. Участь у масових заходах взяли 704 учасники із 10 закладів освіти.        Діти отримали можливість спробувати себе у різноманітних рухових активностях, більше дізналися про олімпійські види спорту.  

10:37 25.09.2019

Обговорення Положення про кабінет інформатики

На громадське обговорення повторно виноситься суттєво доопрацьований проєкт наказу МОН «Про затвердження Положення про кабінет інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій закладів загальної середньої освіти», розроблений з метою приведення у відповідність до законодавства та сучасних вимог освітньої галузі чинного Положення.

09:53 18.09.2019

Всеукраїнський Тиждень з протидії булінгу

У рамках загальнонаціонального право просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», який відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 року № 638-р «Про реалізацію право просвітницького проекту «Я маю право!» у 2017-2019 роках» та у зв’язку з прийняттям Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії боулінгу (цькуванню)» № 2657-VІІІ від 18 грудня 2018 року (далі - Закон) Міністерство юстиції України,  Міністерство освіти і науки України (лист від 10.09.2019 № 1/9-570) ініціюють проведення з 16 по 20 вересня 2019 року Всеукраїнського тижня з протидії булінгу.    

08:49 16.09.2019

Проект «Енергоефективні школи: нова генерація» запрошує навчальні заклади та учнів взяти участь у сьомій хвилі Проекту

Мета Проекту: Виховання в учнів шкіл енергетично та екологічно грамотної поведінки і стилю життя, актуалізація проблеми раціонального використання енергетичних та інших ресурсів, залучення учнів до дій, спрямованих на зниження споживання ресурсів.

11:41 12.09.2019

Міжнародний інтерактивний природничий конкурс "КОЛОСОК" у 2019/2020 навчальному році

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 29.12.2011 р. №1561 «Про затвердження Положення про Міжнародний інтерактивний природничий конкурс «КОЛОСОК», зареєстрованого в Міністерстві юстиції Українивід 23 січня 2012 року за № 86/20399, наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту  від 14.02.2012 №165 конкурс проводиться Львівською міською громадською організацією „Львівський інститут освіти». Інформація про підсумки Міжнародного інтерактивного природничого конкурсу «КОЛОСОК» у 2018–2019 н. р. та організацію конкурсу у 2019–2020 н. р. розміщена на сайті МОН.

09:10 09.09.2019

День знань

У закладах загальної середньої освіти громади – День знань. Першовересневі дзвоники покликали у класи 888 учнів, з них 96 першокласників, які будуть навчатися в Новій українській школі. У цікавій формі пройшло свято знань  в усіх школах громади. З теплими словами поздоровлень до дітей, батьків та педагогів звернулися директори шкіл, перші учителі,  батьки. З нагоди Дня знань в урочистих заходах  приймали участь представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту, методичного кабінету.  З приємною місією Сокиринську  школу відвідала секретар Срібнянської селищної ради Ірина Мартинюк, Дігтярівську -  голова райдержадміністрації Ніна Бондаренко, Горобіївську - заступник селищного голови  з гуманітарних питань та соціальної політики  Володимир Шуляк. У Срібнянській школі на святі був присутній начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Віталій Никоненко. У Карпилівській, Гриціївській, Калюжинській, Подільській ЗОШ захід відвідали працівники методичного кабінету. Гості привітали учнівські та педагогічні колективи з Днем знань, з початком нового навчального року. Приємною подією для закладів освіти з нагоди свята стали подарунки від сільськогосподарських підприємств, організацій, спонсорів.  Новий навчальний рік, який обов'язково має стати новою сходинкою інтелектуального і творчого  зростання,  стартував у Новії українській школі.

14:47 05.09.2019

Серпнева конференція педагогічних працівників Срібнянщини

Доброю традицією освітян стала серпнева конференція педагогічних працівників. 28 серпня усі педагоги закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної  освіти  Срібнянщини зібралися на цю освітянську зустріч, щоб проаналізувати свою роботу у минулому навчальному році та окреслити завдання на 2019-2020 навчальний рік.   Перед початком конференції освітяни та гості мали змогу переглянути виставку творчих доробок педагогів та вихованців гуртків закладів дошкільної, загальної середньої освіти,  Будинку дитячої та юнацької творчості.   Конференція пройшла під гаслом «Нова українська школа: реалії та виклики». У її ході було проаналізовано перші кроки на шляху до реалізації освітньої реформи «Нова українська школа», визначено завдання на наступний навчальний рік. У роботі конференції взяли участь Ірина Мартинюк, секретар селищної ради, Ніна Бондаренко, голова районної державної адміністрації, Віктор Даниленко, керуючий справами виконавчого апарату районної ради, керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, представники старостинських округів. 

12:02 29.08.2019

Завершено проведення основної сесії ЗНО - 2019

     В Україні завершилася основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року, яка розпочалася 21 травня тестуванням з математики та  закінчилася 13 червня  ЗНО з хімії.                            

16:52 24.06.2019

Обласний етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України „Козацький гарт”

    13-14 червня 2019 року в м.Чернігів на базі стадіону Ю.О. Гагаріна відбулись змагання обласного етапу Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України „Козацький гарт”. У обласному етапі фестивалю взяли участь 8 команд з районів, об'єднаних територіальних громад та міст нашої області. Програма змагань складалася з таких видів: „човниковий” біг 4 х 9 м", стрибок у довжину з місця, стрибки через скакалку протягом 30 сек., перетягування канату, естафета, конкурс знавців історії України, її спортивних досягнень та олімпійського руху.     В результаті напруженої боротьби за сумою місць усіх випробувань перемогу здобула Дігтярівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Срібнянської селищної ради. Саме команда з Дігтярів буде представляти Чернігівщину на фінальному етапі змагань.                                               Срібнянська селищна рада, відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту вітає переможців та бажає вдалого виступу на Всеукраїнському етапі фестивалю "Козацький гарт".

16:05 24.06.2019

Літні мовні табори - 2019

Під час літньої оздоровчої кампанії, в рамках роботи  таборів з денним перебуванням і з метою популяризації вивчення іноземних мов та удосконалення мовленнєвої компетенції учнів, у Гриціївському, Гурбинському, Дігтярівському, Карпилівському, Подільському, Срібнянському  закладах загальної середньої освіти працювали  літні мовні табори  у яких діти мали змогу поглиблювати знання іноземних мов, поєднуючи навчання із захоплюючим відпочинком.

10:20 13.06.2019

Вхід для адміністратора