Про освітній курс «Безбар'єрна грамотність»

21 грудня 2021 року Міністерство цифрової трансформації України представило освітній курс «Безбар’єрна грамотність». Це 8 серій тривалістю 6-10 хвилин кожна про основні принципи безбар’єрності.

16:34 24.01.2022

День Соборності України

День Соборності  відзначається в Україні щороку 22 січня на честь проголошення в 1919 році Акту возз'єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

11:07 21.01.2022

Міжнародний учнівський конкурс юних істориків «Лелека – 2022»

Із метою активізації  вивчення історії в закладах загальної середньої освіти, розвитку творчих здібностей учнів та їх патріотичного виховання 6 квітня 2022 року відбудеться Міжнародний учнівський конкурс юних істориків «Лелека – 2022».

14:26 20.01.2022

Обласний конкурс дитячого малюнка «Зоологічна галерея»

З метою актуалізації уваги учнівської молоді до вирішення екологічних і природоохоронних проблем, залучення її до активної природоохоронної діяльності, формування екологічної свідомості та дбайливого ставлення до природи, сприяння творчої художньої активності здобувачів освіти в анімалістичному жанрі, залучення до активної участі у розкритті творчих здібностей та художнього смаку молодого покоління комунальним закладом «Чернігівська обласна станція юних натуралістів» організовує упродовж березня-квітня 2022 року обласний конкурс дитячого малюнка «Зоологічна галерея».

12:04 20.01.2022

Обласна акція «День зустрічі птахів»

З метою актуалізації уваги учнівської молоді до сучасних проблем охорони, поширення і збільшення чисельності та видового різноманіття перелітних птахів, комунальним закладом «Чернігівська обласна станція юних натуралістів» упродовж березня-квітня 2022 року проводиться обласна акція «День зустрічі птахів».

09:17 20.01.2022

Всеукраїнська інформаційна кампанія з протидії платіжному шахрайству

Національний банк планує проведення Всеукраїнської інформаційної кампанії з протидії платіжному шахрайству «Шахрай Гудбай», під час якої заплановано проведення низки заходів та виготовлення інформаційних продуктів, які Національний банк планує поширювати власними каналами комунікацій та каналами партнерів.

16:37 17.01.2022

Про мистецький конкурс з нагоди Всесвітнього дня дикої природи

Міжнародний фонд захисту тварин звертається із запрошенням щодо участі у четвертому міжнародному мистецькому конкурсі з нагоди Всесвітнього дня дикої природи, який буде відзначатися 3 березня 2022 року.

12:47 13.01.2022