Свято Останнього дзвоника

Сьогодні ми перегорнули ще одну сторінку славного освітянського літопису Срібнянщини. Останній дзвоник на шкільних подвір’ях громади сповістив про закінчення 2022/2023 навчального року.

11:23 31.05.2023

Проєкт "Єдина Україна"

Міністерство молоді та спорту України реалізовує Всеукраїнську акцію «Єдина Україна», спрямовану на формування української громадянської ідентичності серед населення, що є одним із пріоритетних завдань Державної цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання на період до 2025 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 30 червня 2021 року No 673.

09:12 29.05.2023

День героїв України

Неофіційне свято День героїв України відзначається щорічно 23 травня. У цю дату Україна вшановує пам'ять про всіх героїв, які боролися за суверенітет і незалежність нашої країни. Дата горда і водночас сумна.

11:32 23.05.2023

«МОЇ ПРАВА: разом до перемоги»

У рамках проведення ХVІ Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків «МОЇ ПРАВА: разом до перемоги» заклади загальної середньої освіти громади взяли участь у виставці.

10:53 23.05.2023

Тиждень безпеки дорожнього руху

У рамках реалізації заходів ІІ Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху (2021-2030) з 15 по 21 травня 2023 року у світі відбувся 7-ий Глобальний Тиждень безпеки дорожнього руху, присвячений переосмисленню мобільності та створенню зручних і безпечних умов для всіх учасників дорожнього руху, зокрема пішоходів та користувачів персональним вело- електротранспортом .

15:07 22.05.2023

Реалізація проєкту «Забезпечення безперервного навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні»

ЮНІСЕФ у партнерстві з Міністерством освіти й науки України розширює програму розвитку якісної дошкільної освіти в Україні, що покликана допомогти дітям, батькам і педагогам, і дає змогу продовжити безперервність дошкільної освіти для дітей, навіть під час війни.

12:52 22.05.2023

Вітаємо фіналістку XVIII Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник»

Зовсім недавно, в кінці квітня, вітали Софію Карпач, здобувачку освіти Дігтярівської ЗОШ І-ІІІ ступенів із перемогою в обласному етапі конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» за зайняте І місце з роботою «Цілую мовчки той рушник, що мати вишивала» у секції «Народознавство та краєзнавство».

15:34 19.05.2023

Проведено І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

«Сокіл» («Джура») — всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра, метою якої є військово-спортивне і національно-патріотичне виховання української молоді на основі традицій українського козацтва.

15:27 19.05.2023