День вишиванки

У культурі кожного народу є речі, які яскраво відображають його національну сутність. В Україні одним із таких символів є вишиванка – своєрідний унікальний код українського етносу зі своїми оберегами та знаками.

11:29 20.05.2020

Вшанування пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу

Депортація кримських татар розпочалася 18 травня 1944 року о 3 годині ранку й тривала до початку червня. Трагічні події призвели до масових людських жертв та завдали непоправної шкоди кримськотатарському народу, розвитку його культури і вплинули на подальший історичний шлях.

16:44 14.05.2020

День Європи

Віктор Гюго більше ніж півтора сторіччя тому передбачив, що «…усі нації нашого континенту об’єднаються у вищу спільноту і утворять європейське братерство, не втрачаючи при цьому своїх переваг та славної неповторності…».

08:32 14.05.2020

Особливості проведення ЗНО - 2020

За повідомленням Українського центру оцінювання якості освіти, у зв’язку з продовженням  всеукраїнського  карантину  до  22  травня,  дати проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання будуть  додатково оприлюднені в «Особистому кабінеті учасника ПЗНО».

13:08 07.05.2020

День пам'яті та примирення

У прийдешні дні слави та пам’яті кожен із нас  приєднується до вшанування великого подвигу, що увінчує героїзм, мужність та величезну любов народу до рідної країни. Наш доземний уклін, безмежна вдячність та глибока шана визволителям, які ціною власного життя відстояли честь та гідність Батьківщини. Ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна і завдяки кому ми гордо звемося українцями. Низько вклоняємося кожному з фронтовиків, хто на своїх плечах виніс тягар воєнного часу та наближав День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Просимо підтримати челендж учнів Срібнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів «Памятаємо…», присвячений Дню пам'яті та примирення (перехід на відеоролик розміщено під текстом). Вічна пам'ять загиблим, низький уклін живим! Нехай мир і злагода панують на нашій землі!

09:15 07.05.2020

Про відтермінуванння атестації педагогічних працівників

11:02 18.03.2020

До уваги керівників закладів освіти та педагогічних працівників

У зв’язку із запровадженням карантину для всіх типів закладів освіти у ЧОІППО імені К.Д. Ушинського підвищення кваліфікації вчителів від 16 березня 2020 року (на час карантину) проходитиме за очно-дистанційною формою навчання.

15:34 13.03.2020

Семінар-практикум учителів інформатики

Щоб формувати і розвивати ключові та інформаційно-комунікаційні компетентності у здобувачів освіти, сприяти їх соціалізації у суспільстві, сучасний вчитель інформатики повинен володіти, як і учень, знаннями, вміннями, навичками, які допомагають виконувати загальноосвітні функції, володіти фундаментальними поняттями і відомостями.

12:58 11.03.2020