новини

Затверджений наказ МОН України «Деякі питання реагування на випадки булінгу (цькування) та застосування заходів виховного впливу в закладах освіти»

Міністерством освіти і науки України затверджений наказ від 28 грудня 2019 року № 1646 «Деякі питання реагування на випадки булінгу (цькування) та застосування заходів виховного впливу в закладах освіти», зареєстрований у Міністерстві юстиції України  03 лютого 2020 року за № 111/34394, № 112/34395.

09:09 14.02.2020

Обласний етап Всеукраїнської трудової акції "Парад квітів біля школи"

Відповідно до наказу Управління освіти  і науки Чернігівської   обласної державної адміністрації від 03.02.2020 №60 комунальний заклад «Чернігівська обласна станція юних натуралістів»  проводить обласний етап Всеукраїнської трудової акції «Парад квітів біля школи».

16:05 13.02.2020

Методичний вернісаж "Нова школа - нові ми".

12 лютого на базі Срібнянської ЗОШ проведено методичний вернісаж «Нова школа – нові ми».Учасниками методичного заходу стали педагоги закладів загальної середньої освіти з вищою кваліфікаційною категорією та педагогічними званнями, які у 2020 році атестуються атестаційною комісією ІІ рівня: Рябенко В.В. (Гурбинська ЗОШ), Білоус Н.М., Отрош Н.Ф. (Карпилівська ЗОШ), Лісова О.В., Івченко Г.І., Нероденко К.А. (Сокиринська ЗОШ), Телух Л.М., Пилипченко Т.Г. (Срібнянська ЗОШ). У ході зібрання учасники поділилися власними напрацюваннями з реалізації  довготривалого проекту Міністерства освіти і науки України «Нова українська школа». Педагоги презентували новітні педагогічні ідеї та технології, які вони використовують  під час організації світнього процесу.  Усі присутні  з задоволенням переглянули  ранкову зустріч, проведену  вчителем  початкових класів Пилипченко Т.Г.  зі своїми вихованцями, ознайомилися з дослідницькою діяльністю учнів 3 класу  (класовод Телух Л.М.).   Неоціненними  зразками використання спадщини відомого українського педагога В.О. Сухомлинського поділилася учитель початкових класів Гурбинської ЗОШ Рябенко В.В. Учителями  Нероденко К.А. (Сокиринська ЗОШ), Білоус Н.М., Отрош Н.Ф. (Карпилівська ЗОШ) представлено інноваційні форми роботи зі здобувачами освіти щодо формування  мовної та математичної компетентностей. Учитель української мови та літератури  Сокиринської ЗОШ Івченко Г.І. ознайомила присутніх з організацією проектної діяльності своїх учнів, а педагог  цього ж навчального закладу  Лісова О.В. презентувала власні літературні зразки  для використання на уроках української мови (вірші про частини мови, акровірші, монофони, тавтограми, загадки тощо.

16:28 12.02.2020

X Всеукраїнський конкурс на кращий вебсайт закладу освіти

10:46 06.02.2020

День пам'яті героїв Крут

…нам від цих Тридцяти, О Боже, благаєм!_ Любови дай вчитись До рідного краю!     Леся Храплива-Щур

14:28 29.01.2020

Семінар вчителів географії

Сучасне життя висуває суспільний запит на виховання творчої особистості, здатної самостійно мислити, генерувати оригінальні ідеї, приймати сміливі  і нестандартні рішення. У складному і багатогранному процесі підвищення ефективності навчання і виховання учнів важлива роль належить органічному поєднанню і тісній  взаємодії навчальної та позакласної роботи.

16:06 28.01.2020

Тенісний турнір пам'яті О.Таценка

24 січня 2020 року на базі Карпилівського та Гриціївського ЗЗСО відбувся щорічний тенісний турнір пам’яті нашого земляка Олександра Таценка, який загинув на сході України, поблизу міста Мар’їнка, захищаючи незалежність та цілісність української  держави.

13:49 27.01.2020